Clarins Eau Ressourçante is veel meer dan een eenvoudige huidverzorgingslijn: de parfums, crèmes en doucheschuimen kalmeren en ontspannen de zintuigen met een aromatische geur van basilicum, iris, cederhout en Siamese benzoë. Het verzorgende effect van Eau Ressourçante wordt geleverd door bramen, robinia en logan fruit.

Clarins Eau Ressourçante goedkoop kopen

uitverkocht producten +

Veelgestelde vragen over Clarins Eau Ressourçante +

Clarins Eau Ressourçante
Sommige vragen zijn me al gesteld over deze productlijn en de producten:
Welke bijzonderheden ontdek ik in de Clarins Eau Ressourçante lijn?
Deze serie combineert verzorging met een rustgevende aromatische geur van basilicum, iris, ceder en Siam-benzoë. De producten maken gebruik van de kracht van planten om uw zintuigen te ontspannen en het welzijn te vergroten.
Welke geurnoten ontdek ik in de lijn?
De compositie zet in op een kruidig-aromatische geur van basilicum, iris, ceder en Siam-benzoë. Deze combinatie creëert een rustgevende geur die lichaam en geest in balans brengt.
Welke ingrediënten verzorgen mijn huid?
De ingrediënten acacia, loganbes en klonkie verzorgen de huid. Deze componenten voorzien uw huid van vocht en maken deze bijzonder soepel.
Kan ik de aromatische geuren ook bij zonlicht gebruiken?
Ja, u kunt de Clarins aromatische geuren zonder zorgen ook bij zonnig weer aanbrengen. In tegenstelling tot klassiek parfum veroorzaken deze sprays geen verkleuringen van de huid in het zonlicht.
Voor welk huidtype kies ik deze verzorging?
De formuleringen zijn zeer goed verdragbaar en zijn geschikt voor alle huidtypen. Vooral de gevoelige huid profiteert van de zachte toepassing van de producten.
Hoe pas ik de Bain-Douche Crème toe?
U gebruikt de wascrème om te douchen of om te baden. Voor een ontspannend schuimbad voegt u eenvoudig een kleine hoeveelheid van de pH-neutrale crème toe aan het inlopende badwater.
Welke gelegenheid kies ik voor het gebruik van de producten?
De robuuste en functionele verpakkingen maken het eenvoudig om ze mee te nemen. U kunt de serie dus probleemloos meenemen op vakantie of naar de sportschool.
Kan ik de Clarins Eau Ressourçante kopen bij easycosmetic?
Ja, u vindt deze verzorgingsserie in de easycosmetic webshop.
Welke producten van de Clarins Eau Ressourçante lijn ontdek ik in de easycosmetic webshop?
Het assortiment omvat onder andere een Bain-Douche Crème, een Crème Corps Veloutée, een Doux Déodorant en de Eau de Soins Spray. Hiermee stelt u een compleet verzorgingsritueel samen.
Welke andere Clarins-lijnen vind ik bij easycosmetic?
Naast deze aromatische geurserie biedt easycosmetic andere producten van het merk Clarins aan. Het assortiment omvat onder andere speciale series voor heren, zonbescherming en decoratieve make-up.

Beoordeling +

Aandeel positieve beoordelingen voor Clarins Eau Ressourçante met vier sterren of meer
5 uit 5 sterren – op basis van 4 klant adviezen
Commentaar van Monique
Heerlijke geur

Fijne, opwekkende geur. Fris en niet opdringerig. Ik kom er altijd weer op terug. Ik bewaar het kleinste flesje voor onderweg en de grootste om bij te vullen.

Commentaar van Wessels
Heerlijk!

Deze bodylotion gebruik ik in de zomer in combinatie met de lichaamsspray. Deze combinatie is verrukkelijk! De hele dag blijf ik aan mijn armen ruiken, zo lekker vind ik het. Het geeft inderdaad een ontspannend gevoel door de ingrediënten. Elke zomer mag deze niet ontbreken aan mijn lichaamsverzorging en koop ik het steeds weer!

Commentaar van Wessels
Geweldig!

Eau Ressourçante is zo ontzettend lekker! Zodra ik dit opspuit, word ik echt blij! Vooral in de zomer is dit een geweldige geur: fris en het ruikt heel verzorgend. Elke zomer gebruik ik deze weer in combinatie met de bodylotion. Levering ging goed en snel!

Het concept+

Het design+

Het productassortiment+

Juridische kennisgevingen:
Alle prijzen incl. BTW & excl. verzendkosten