Narciso Rodriguez for her Pure Musc 30 ml EdP Set met Body Lotion

Narciso Rodriguez
for her Pure Musc
30 ml EdP Set met Body Lotion op voorraad

Cadeauset van Narciso Rodriguez for her Pure Musc:
meer cadeausets Narciso Rodriguez for her Pure Musc Mini Duo Set met Musc Noir EdP
€ 83,99
in winkelmandje
Verzending vandaag:
01:16:09
  • Merkgeuren voordelig & snel
  • 30 dagen geld-terug-garantie
  • Gratis retourzending

Ingrediënten + –

alcohol, parfum, aqua, benzyl salicylate, linalool, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl methoxycinnamate, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, cinnamyl alcohol, benzyl alcohol, limonene, isoeugenol, bht, benzyl benzoate, farnesol
We raden aan om de ingrediënteninformatie op het geleverde product of de verpakking te controleren.

Verdere info + –

Productsoort:
Categorie:
Narciso Rodriguez Parfum
Fabrikantnummer:
82001381101
Artikelnummer:
68972
Parfümeur:
Jaar van uitgave:
Seizoen:
Productveiligheid:
Waarschuwingen:

De geur + –

Beoordeling + –

Aandeel positieve beoordelingen voor Narciso Rodriguez for her Pure Musc met vier sterren of meer
5 uit 5 sterren – op basis van 1 klant adviezen
Commentaar van Els
top parfum

Zeer lekker van geur! Mijn favoriete geur! Snelle levering en goed verpakt! Een aanrader! Kopen!

meer for her Pure Musc + –

Juridische kennisgevingen:
Alle prijzen incl. BTW & excl. verzendkosten