Een geur die doet verlangen naar meer: Jimmy Choo Blossom inspireert met een fruitig-zoete sillage die citrusachtig begint. De lichte geur wekt levensvreugde op en is het meest geschikt voor de zomer.

Jimmy Choo Blossom goedkoop kopen

Veelgestelde vragen over Jimmy Choo Blossom +

Jimmy Choo Blossom
Sommige vragen zijn me al gesteld over deze productlijn en de producten:
Hoe ervaar ik de geur van Jimmy Choo Blossom?
De geur overtuigt met een fruitig-zoete sillage en een sprankelende entree. Het combineert citrusvruchten met rode bessen in de topnoot en verbindt deze met delicate bloemen zoals Rose en Duftwicke in het hart. Een basis van wit muskus en Sandelholz geeft het parfum een sensuele uitstraling.
Welke geurnoten ontdek ik in de compositie?
De geurpiramide zet in op een citrusachtige topnoot van rode bessen en citrusvruchten. In de hartnoot vindt u de bloemige nuances van Rose en Duftwicke, terwijl wit muskus en Sandelholz de basis vormen.
Voor welk seizoen en welke gelegenheden kies ik deze geur?
Vanwege het frisse en lichte karakter past deze geur het beste in de zomer. U kunt hem overdag dragen, maar hij dient vooral als hoogtepunt voor sprankelende partyavonden.
Welke parfumeur heeft deze geur voor mij gecreëerd?
De Britse parfumeur Louisa Turner heeft de compositie ontwikkeld. Zij put haar inspiratie uit de natuur om zomerse en sensuele geurconcepten te creëren.
Welk design ontdek ik bij de flacon?
De Eau-de-Parfum-Spray presenteert zich in een glazen flacon die naar beneden toe in een sensueel fuchsia is gedoopt. Een zilveren metalen ring rond de dop en een grote, geslepen glazen afsluiting geven het design een luxueuze glans.
Welk type vrouwen vind ik terug in de doelgroep van deze lijn?
De creatie richt zich vooral op veeleisende, partygeïnteresseerde en schoonheidsbewuste vrouwen. De geur viert een jeugdige zorgeloosheid en een zelfverzekerde uitstraling.
Kan ik Jimmy Choo Blossom kopen bij easycosmetic?
Ja, u kunt deze geur bestellen in de easycosmetic webshop.
Welke producten van de lijn ontdek ik in de easycosmetic webshop?
In het assortiment van easycosmetic vindt u de Eau-de-Parfum-Spray van Jimmy Choo Blossom in de passende luxueuze verpakking.
Welke andere Jimmy Choo-lijnen vind ik bij easycosmetic?
Naast Blossom biedt easycosmetic ook andere geurcreaties van het merk aan, zoals bijvoorbeeld de Signature-geur Jimmy Choo Eau de Parfum.

De geur +

Jong, fris, fruitig: Jimmy Choo Blossom

Een echt fruitige verschijning! Jimmy Choo Blossom is sprankelend en verspreidt tegelijkertijd een lichte geur van delicate bloemen. Citrusvruchten zijn gecombineerd met rode bessen om dit levendige aura te creëren. Beide akkoorden definiëren deze jeugdige, bijna brutale, maar geenszins opdringerige geur. De bloemige geuren van roos en zoete erwt zijn zachte metgezellen in de hartnoot. Ze zorgen voor de vrouwelijke en opwindend sensuele component van de Jimmy Choo Blossom geur. In harmonie met de basis van witte muskus en sandelhout creëren ze een uitstraling waardoor elke parfumdrager in het middelpunt van de belangstelling staat.

Zelfs na vele uren omhult de fijne geur zijn drager nog steeds op betrouwbare wijze met al zijn opwindende facetten. Een beetje koketterie, een snufje zelfvertrouwen en een zorgeloze lichtheid vatten Jimmy Choo Blossom waarschijnlijk het best samen. Het kan ook overdag worden gedragen, maar is de perfecte highlight voor levendige feestavonden.

In overeenstemming met de stijl van het label wordt het Jimmy Choo Blossom parfum ook vereerd met luxe ontwerpen. Het sluit daarmee naadloos aan op de reeks prachtige geurcreaties van het merk Jimmy Choo, die in 2011 begon met het signatuurparfum Jimmy Choo Eau de Parfum.

Basisnoten:
Parfümeur:
Jaar van uitgave:
Seizoen:

Beoordeling +

Aandeel positieve beoordelingen voor Jimmy Choo Blossom met vier sterren of meer
4 uit 5 sterren – op basis van 1 klant adviezen
Commentaar van West
Zoet en intens

Zoete geur die lang blijft. Prijs/kwaliteit zeker een goede keuze! Zowel voor jongeren als iets oudere vrouwen. Beslist een goede keuze!

De parfumeur+

De fles+

De reclame+

Juridische kennisgevingen:
Alle prijzen incl. BTW & excl. verzendkosten