Ontdek de AHAVA Hair Care lijn: Zachte formules met waardevolle mineralen en plantaardige oliën reinigen, verzorgen en stylen je haar. Voor glans, soepelheid en een natuurlijk gezond gevoel.

AHAVA Hair Care goedkoop kopen

Veelgestelde vragen over AHAVA Hair Care + –

AHAVA Hair Care
Sommige vragen zijn me al gesteld over deze productlijn en de producten:
Wat zijn de bijzonderheden van de AHAVA Hair Care lijn?
De lijn maakt gebruik van de mineraalwereld van de Dode Zee voor een milde haarverzorging. Het mineraalrijke Osmoter-complex brengt vocht diep in het haar en de hoofdhuid en zorgt voor een gezond gevoel.
Voor welk haartype kies ik de juiste producten?
De AHAVA Hair Care producten zijn geschikt voor alle haartypes. De formuleringen bieden zowel reiniging als styling voor verschillende behoeften.
Welke ingrediënten verzorgen mijn haar?
De producten bevatten waardevolle plantaardige oliën zoals argan-, zonnebloem- en distelloogolie evenals Aloe vera. Deze ingrediënten voeden het haar intensief en maken de structuur glad.
Hoe gebruik ik de Styling Cream?
U verdeelt de gewichtsloze Leave-in-Creme moeiteloos in het haar. Het temt frizz en ondersteunt individuele styling met een natuurlijke glans en definitie.
Kan ik de producten gebruiken bij een gevoelige hoofdhuid?
Ja, het Mineral-Shampoo heeft een hoofdhuidvriendelijke formule. Aloe vera werkt kalmerend op de hoofdhuid en het shampoo is ideaal voor dagelijks gebruik.
Kan ik de AHAVA Hair Care lijn kopen bij easycosmetic?
U vindt de AHAVA Hair Care lijn in de easycosmetic webshop.
Welke producten van de AHAVA Hair Care lijn ontdek ik in de easycosmetic webshop?
In de easycosmetic webshop bieden wij het Mineral-Shampoo en de Styling Cream aan voor optimale haarverzorging.
Welke andere AHAVA-lijnen vind ik bij easycosmetic?
Ontdek het diverse assortiment van het merk AHAVA bij easycosmetic om verdere verzorgingsproducten te vinden.

Het concept+–

Juridische kennisgevingen:
Alle prijzen incl. BTW & excl. verzendkosten